YAPITEM ALTYAPI İnşaat Mühendislik Madencilik Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited. Şirketi; teknolojik gelişmeleri takip eden, KALİTE; sorumluluk ve devamlılık ister ilkesiyle çalışan, altyapı ürünleri sektöründe müşterilerine hizmet vermeye başarıyla devam etmektedir.

YAPITEM ALTYAPI 12 yıla aşkın süredir Altyapı Uygulama ve Malzeme temini konusundaki tecrübeli personeliyle; yılların tecrübesini siz müşterilerimize aktarmaktan gurur duyar. Temel felsefemiz; çağdaş işletmemizde, müşterilerimiz ile aramızdaki değerli ilişkilerimizi ortak fayda sağlayacak şekilde güçlendirmek ve geliştirmektir.

Firmamız; müşterilerinin ve pazarın ihtiyaçlarını esas alan, müşteri odaklı ve pazarda öncü bir firma olmaktır. Sektörün ihtiyaçlarını ve sorunlarını derinlemesine analiz ederek müşteri ihtiyaçlarını cevaplayabilen bir yapı olmayı garanti etmektir. Şirketimiz, faaliyet gösterdiği her alanda yaptığı yatırımları başarıyla yürütmektedir. İnsan kalitesi, çağdaş teknoloji ve bilgi sistemlerine verdiği önemle, 21.yüzyılın küreselleşen ekonomisinde yerini almaya hazırdır.
Amacımız ve rekabet gücümüz var, ve bizi bu amacımıza ulaştıracak kapasitemiz ve tecrübemiz olduğunu biliyoruz. Bunun ötesinde değerli müşteriler olmadan bir işin ayakta kalamayacağını ve başarıya ulaşılamayacağının da farkındayız. Bu nedenle de müşterilerimizi her şeyin en üstünde tutmaya devam edeceğiz.
Gelenekselleşmiş yaratıcılık ve atılımcılığımızla, insana, doğaya ve çevreye saygımızdan hiç ödün vermeden, daha güçlü Türkiye, ve daha mutlu toplum için çalışmaya devam edeceğiz.

Saygılarımla

Serdar TEMEL
Genel Müdür